אודות

פרטי קשר

כתובתנו: רח’ אושה 18, ראשון לציון
טלפונים: 054-7403540
054-4526694
דוא”ל: studioivett@gmail.com

לקוחות על הסטודיו ” איווט”

”…בסטודיו “איווט” העבודה בקבוצות קטנות ולאיווט יש אפשרות לעבוד עם כל מתעמל ולתת יחס אישי המסייע להתקדמות מהירה ולעבודה נכונה ומאתגרת….אנו הקבוצה המלווה את איווט מתחילת הדרכה בסטודיו ,לא מחסירות לעולם אימון ,ומחכות בקוצר רוח מאימון לאימון. ממליצות לכולם בחום לבוא ולהצטרף!…”

נורית יראוני

_____________________________

”איווט המדריכה הכי הכי!

מזל טוב לרגל יום הולדתך,ובהזדמות זו אני רוצה להגיד שאת כל כך מיחדת,מקצועית מאוד ולא מוותרת לנו גם כשקשה. את השיעורים המאתגרים את מכינה מראש וגם כשקשה לנו בשיעורים עדיין אין תלונות! זה הזמן להודות לך שעשית למעני רבות!!! ועל כך רציתי להגיד תודה רבה! תודה שדחפת אותי להצליח ושנתת לי כוח להמשיך ולהתאמן ובכייף!”

רונית מדואל

_____________________________

” לאיווט…השיעורים שלך מאתגרים ,מהנים…ואנחנו איתך לאורך כל הדרך! מעריכה ואוהבת!

עדנה ונורית זהבי

_____________________________

”איווט היקרה !

עד שהגעת החלפתי כמה מורות לפילאטיס. רק שבאת הבנתי מהו פילאטיס אמיתי! כיצד עובדים נכון,כיצד נושמים ,איך מתמידים ולא מווטרים.לימדת אותנו בהשרעה , ברצינות ,באהבה ובעיקר – במקצועיות!!! את התוצאות רואים על הגוף. תודה ענקית!!!

ענת כלב

_____________________________

”לאיווט היקרה!

תודה רבה לך על השקעה והנתינה בשיעורים. אני מאוד נהנת מה ייחודיות של המקום … בזכות הביטחון שאת מעניקה ומעבירה בזמן השיעורים.תודה על האכפתיות , תודה על הכול!”

זיוה שפירו

_____________________________

”איווט יקרה,

תודה על הכול: על הוראה איכפתית ומקצועית מלאת ידע ורצון לתת לנו מהידע הזה ולהביא אותנו לרמה מקצועית. הגתי לסטודיו שפופה ועייפה ובמשך הזמן גילתי את הגוף שלי כמו שלא הכרתי אותו קודם : מתחתי בעזרת תרגיל החתול , הנשר , הקוף , נזהרתי שלא לשפוך כוס קפה על הבטן שלי ועכשיו – עם בטן אסופה, שכמות בכיסים וגב זקוף, אני מרגישה כל כך טוב עם עצמי – בזכותך!”

ליאת בן- ארויה

_____________________________

” איווט היקרה!

…זות הזדמנות טובה להודות לך על שנים של הנאה צרופה באימוי הפילאטיס איתך…תודה על המסירות, הרצינות בעבודה והיחס הנפלא לכולם, על החיוך המקסים על פנייך ואכי חשוב מכל – מקצועיות שאין שניה לה בעבודה עצמה! תודה תודה תודה !

שרי ברק

_____________________________

”רציתי לשתף אתכם

ביתי הקטנה תלמידה מצטיינת , והתחביב האהוב אלה הוא אומניות לחימה והגנה עצמית משולב ( קרטה , ג’ודו , ג’יו ג’יטסו ועוד ) עקב כאבי ברכיים קשים הושבתה בתי מאימונים , מה שגרם לה לצער רב . פנינו לבדיקות , לרופאי ספורט ולא קיבלנו מענה .
אתמול פנינו ל סטודיו “איווט” פילאטיס בראשון לציון . איווט ביצע אבחון מקצועי איתרה את מקור הבעיה . תאמינו לי במקרה הזה באופן מקצועי ומדויק מכל רופא שפגשנו . מיד התחלנו באימון הראשון והתוצאות מדהימות . הילדה הקטנה שלי החלה לחזור לתפקד . ותוך שבועים שלושה תחזור לאימונים בדניס הישרדות ג’יו ג’יטסו , שהיא כל כך אוהבת .
איווט לא פסחה עלי וגם אני עברתי טיפול . רבותי גם אצלי השיפור היה עצום .
אני ממליץ בחום על סטודיו “איווט” פילאטיס בראשון
לציון . אנחנו מגיעים מתל אביב וזה שווה את הכל !!!

אמנון בן יצחק

תשאירו הודעת וואטסאפ 054-4526694

רח' אושה 18, ראשון לציון

רח' אושה 18, ראשון לציון